7. augusta 2013

Diamond Web Production – Cenník

Jednoduchú portfóliovú web stránku – cca 5 podstránok realizujeme za 200,- € a je v nej zahrnuté:

 • jednoduchý a prehľadný CMS redakčný systém (systém správy obsahu)
 • návrh loga (ak ním ešte nedisponujete), prípadne re-dizajn loga
 • základný dizajn web stránky (na výber ponúkame množstvo rôznych grafických šablón)
 • napĺňanie web stránky obsahom
 • tvorba galérie a jej naplnením multimédiami
 • kontaktná pod stránka s lokalizačným oknom

Jednoduchú portfóliovú web stránku sme schopní spojazdniť behom jediného dňa!

webdizajn, webstranka, webhosting, internetovy obchod, eshop, intranet, SEO, CMSVýsledná cena zložitejšej firemnej web stránky (alebo aj intranetu), tzv. Online Informačného Systému sa odvíja od rôznych faktorov.

Cena za vývoj Informačnej Architektúry sa skladá z analýzy problému, tvorby návrhu, aplikácie finálnej verzie a závisí na parametroch a požiadavkách kladených okrem iného na dizajn organizácie, štruktúry projektu a koniec koncov na vyhotovení kompletnej dokumentácie projektu (používateľský manuál, manuál pre administrátorov a pod.), prípadne školenia obslužného personálu.

Weby z našej produkcie nadobúdajú popredné pozície vo výsledkoch internetových vyhľadávačoch – ukážka pre výsledok internetového vyhľadávania nášho klienta.

Výsledok pozície webu nášho klienta Haky nábytok pre dopyt kľúčového slova „rustikálny v internetovom vyhľadávači Google je situovaný na prvej stránke. To všetko bez nutnosti využitia rôznych iných platených služieb ako napríklad platenej reklamy na internete.

pavucinaAk už web stránkou disponujete ale nie ste s ňou spokojní, ponúkame Vám re-dizajn Vašej pôvodnej stránky a k tomu získate aj CMS redakčný systém zdarma.

Cena web stránky / portálu / e-shopu / intranetu:

 • základná cena webstránky je 200,- € (jednoduchá portfóliová prezentácia)
 • zložitejšie portálové webstránky (napr. realitný systém, inzertný portál, e-shop, intranet a pod.) sa pohybujú v cenovom rozpätí 500,- až 2000,- € (cena skutočne záleží od rozsahu realizovaných prác)

Doména a Web hosting:

 • cena za zriadenie domény: cca 15,- €/rok – účtuje tretia strana – registátor domény
 • cena za web hosting: 50,- € /rok /5 GB – na našich vlastných serveroch, ktoré sú plne optimalizované na rýchlosť a odozvu

Ostatné (voliteľné):

 • cena za jazykovú mutáciu web stránky: 50,- € ak si preklad zabezpečuje investor sám, prípadne po dohode vieme zabezpečiť profesionálny preklad
 • cena za responzívny dizajn web stránky „na mieru“ podľa požiadaviek zákazníka: 200,- €. Základný dizajn (hotová šablóna) je zdarma
 • cena za tvorbu loga – návrh a jedinečný dizajn od 50,- €, redizajn loga 20,- €
 • cena za tvorbu reklamného bannera: 30,- € pohyblivý, 10,- € statický
 • SEO optimalizácia pre internetové vyhľadávače od 150,- € – záleží od konkurencie, resp. od náročnosti získania požadovaného výsledku

Oproti konkurencii poskytujeme svoje služby za výrazne nižšie ceny! Výsledná cena závisí od množstva realizovanej práce. Presnú cenu za naše služby dokážeme vykalkulovať na základe zoznamu požadovaných úkonov pre Váš projekt.

Aplikácia webu – samotná registrácia voľnej domény – ak ešte nedisponujete internetovou adresou, spojazdnenie CMS redakčného systému, nastavenie emailov, nastavenie defaultného dizajnu, spravovanie a napĺňanie internetových e-shopov, príp. blogov (voliteľné).

webstranka, webhosting, internetovy obchod, eshop, intranet, SEO, CMS

Ak sa rozhodnete pre naše služby, v rámci dlhodobej spolupráce zabezpečujeme rôzne benefity a cenové zvýhodnenia.

Ceny sú uvedené bez DPH a sú konečné ak nie je uvedené inak. V každej verzii CMS je možné zmeniť moduly, prípadne využiť moduly z inej verzie, čo sa môže prejaviť na výslednej cene web stránky.

Tvorbou internetovej web stránky sa všetko len začína. Internet je najdynamickejšie sa rozvíjajúce médium a udržať krok s trendom stojí tiež nemalé úsilie. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Prejsť na panel nástrojov